Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun ve Resimli

Babaya Doğum Günü Mesajları Resimli

Babalarımız bizim ilk kahramanlarımız ve hayatımızda bulunan yegane insanlardır. Babalarınıza doğum günlerinde onları yüceltecek en güzel doğum günü mesajlarının yer aldığı Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun ve Resimli sayfasını siz değerli takipçilerimiz için derledik. Sizlerde babalarınıza güzel ve anlamlı aynı zamanda duygusal doğum günü mesajları arıyorsanız Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun ve Resimli sayfasını mutlaka ziyaret etmelisiniz. Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun ve Resimli sayfasında Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun,Babaya Doğum Günü Mesajları Resimli,Babaya Doğum Günü Mesajları Duygusal,Babaya Doğum Günü Mesajları  Whatsapp,Babaya Doğum Günü Mesajları Facebook,Babaya Doğum Günü Mesajları  İnstagram,Babaya Doğum Günü Mesajları  2018, Babaya Doğum Günü Mektubu,Babaya Doğum Günü Şiirleri gibi aramalarınıza cevap olabilecek bir sayfadır.

Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun 

Hayatın tüm güzelliklerini öğreten adam benim sevgili babam. Nice yıllara babacığım!

Ailemin reisi, büyük aşkım. Babalar günün kutlu olsun.

Ailemizin yıkılmaz direği babamıza sevgilerimizle. Nice nice yıllara.

Huzur ve dert ortağım canım babam doğum günün kutlu olsun.

Dünyanın en yakışıklı babasına, seni çok seviyoruz, doğum günün kutlu olsun.

Derdimi, neşemi paylaştığım en iyi arkadaşım. Babalar günün kutlu olsun!

Ben büyüdüğümde sadece senin gibi olmak istiyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

Her zaman yanımda olduğun için teşekkür ederim sevgili babam. Nice mutlu yıllara.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak bir ülke yok babacığım. Nice yıllara.

Kızması üç dakika, sevmesi bir ömür, dünyalara bedel tek insan canım babam. İyi ki doğdun!

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun.

Her engelde, hayal kırıklığında ve mücadelemde bana hep yardımcı oldun. Mutlu yıllar babacığım.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın doğum günü kutlu olsun.

Dünyadaki çiçeklerin en güzeli güldür güllerin en güzeli ise sen doğum günün kutlu olsun babacığım.

Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacım.

Biliyorum seçemediğimizi biliyorum ancak şunu bilmeni isterim ki; yapabilseydim yine de seni babam olarak seçerdim. Mutlu yıllar babacığım.

Babacığım Allah seni başımızdan eksik etmesin nice nice beraberce doğum günlerini kutlamayı nasip etsin. Doğum günün kutlu olsun.

Gelinciklerin en sadesine papatyaların en güzel kokanına güllerin en güler yüzlüsüne babaların en sevgilisine. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Canım babam! Varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni seviyorum iyi ki varsın, doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sevgili babacığım sen bizim gül kokulu şekerden tatlı, canımızdan değerli biricik babamızsın, seni çok seviyoruz. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babam.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “baba” derdim. Nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım.

Babacığım; sabah yağan çığ kadar saf, akşam gün batımında ise rüzgar kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar özelsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Tatlı babacığıma sabah yağan çiğ kadar saf aksam gün batımında ise rüzgâr kadar çılgın, okyanusun derinliklerindeki inci kadar güzelsin. Doğum gününü kutluyorum.

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

İlk adımlarımı atarken ellerimden tutuyordun. Şimdi fark ediyorum ki babacığım, ellerimi hiç bırakmamışsın. Birlikte daha nice yıllarda el ele olmak dilliğiyle doğum günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin. Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim. Çünkü bana hep güç verirsin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum. Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Evimizin güneşi bir tanesi olan canım babama kucak dolusu sevgi ve saygılarımla. Babacığım bir günümde değil her günümdesin. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Her zaman söylemesem de biliyorum aslında babamın onu ne kadar çok sevdiğimi bildiğini. Ve ben ne kadar karışık cümleler yazsam da hepsini deşifre edebileceğini. Çünkü o benim Babam. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Bana yaptığın dünyadaki en büyük iyilik bana dünyanın en iyi örneği olmandır. Babaların en iyisi, bugün sadece senin. İyi ki varsın. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım. Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

Huzur ve dert ortağım nice nice yaşlara. İyi ki doğdun babacığım. Canım babam, varlığın hep yüreğimi ısıttı, bana mutluluk ve güven verdi. Seni çok seviyorum babacığım.

Mesafeler ne kadar uzak olursa olsun sevgisini her zaman üzerimde hissettiğim dün de bugün de yarın da hep yüreğim kadar yakınımda olan babacığım seni çok seviyorum. Benzemez hiçbir şeye bu sevgi. Ne şiir yeter anlatmaya, ne yürek yeter bunu sığdırmaya. Doğum günün kutlu olsun babacığım.

https://i2.wp.com/www.sevgisozleri.net/wp-content/uploads/2018/07/Babaya-Dogum-Gunu-Mesajlari-Uzun-ve-Resimli-kapak.jpg?fit=660%2C300&ssl=1https://i2.wp.com/www.sevgisozleri.net/wp-content/uploads/2018/07/Babaya-Dogum-Gunu-Mesajlari-Uzun-ve-Resimli-kapak.jpg?resize=400%2C175&ssl=1YöneticiDoğum Günü MesajlarıBabaya Doğum Günü Mesajları Resimli,Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun li
Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun ve Resimli Babaya Doğum Günü Mesajları Resimli Babalarımız bizim ilk kahramanlarımız ve hayatımızda bulunan yegane insanlardır. Babalarınıza doğum günlerinde onları yüceltecek en güzel doğum günü mesajlarının yer aldığı Babaya Doğum Günü Mesajları Uzun ve Resimli sayfasını siz değerli takipçilerimiz için derledik. Sizlerde babalarınıza güzel ve anlamlı aynı...