Güzel Sözler – Aşk Sözleri ve Sevgi Sözleri Sitesi Açıldı

Sözü bilen kişinin, yüzünü ak ede bir söz
Sözü pişirip diyenin işini sağ ede bir söz
Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı
Söz ola ağulu aşı, bal ile yağ ede bir söz

Kişi bile söz demini, Demeye sözün kemini
Bu cihan cehennemini, Sekiz cennet ede bir söz
Yunus şimdi söz yatından, söyle sözü gayetinden
Pek sakın o sah katından, Seni ırak ede bir söz.

Yunus Emre’ nin de yukarıda ki satırlarda belirttiği gibi bir güzel söz ile insanın yapamayacağı, başaramayacağı bir şey yoktur. İnsanlar karşılarında ki insnlara sevgilerini, aşklarını, sevinçlerini, üzüntülerini anlatmakta her zaman güzel sözler söylemeyi tercih etmektedir. Güzel söz söylemek ise bir sanattır. Eğer sizlerde bir söz sanatçısı olmak ve sözlerin hep en güzelini karşınızda ki insana anlatmak istiyorsanız işte size en güzel websitesi. Aşk Sözleri, Sevgi Sözleri, Güzel Sözler sitesi   olan www.sevgisozleri.net sizlere internetin en güzel Aşk sözleri, Sevgi Sözleri ve Güzel Sözlerini sunmak için yayın hayatına başlamış bulunmaktadır.

Sizde aşkınıza olan sevginizi, ona olan aşkınızı anlatmak için söz sanatından faydalanmak aşkınıza aşkınızı güzel sözlerle paylaşmak istiyorsanız sizleride Sevgi Sözleri sitemize bekliyoruz. Sitemizde sadece Aşk Sözleri, Sevgi Sözleri, Güzel Sözler, Anlamlı Sözler bulunmamaktadır. Sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz yüzlerce Bayram Mesajları, Cuma Mesajları, Resimli Mesajlar, Doğum Günü Mesajları da bulunmaktadır.

Türk edebiyat tarihinin ve Dünya edebiyatının en güçlü ve en ünlü söz sanatçılarının söylemiş oldukları ve tarihe geçen ünlü sözleri ile sizlere söz sanatının en nadide örnekleri de sunulmaktadır.

Şüphesiz ki sözlerin en güzeli Allah’ın Kitabı Kuran-ı Kerim ve Peygamber Efendimizin ve büyük islam alimlerinin sözleridir. Sitemizde en güzel Dini Sözler ve İslami Sözler de bulunmaktadır. Ramazan Bayramında, Kurban Bayramında Dini Geceler de, Kandillerde ve Dini Günlerde sevdiklerinizle paylaşabileceğiniz yüzlerce güzel ve anlamlı Dini Sözler ve İslami Sözler de bulunmaktadır.

Siz değerli ziyaretçilerimize hazırlamış olduğumuz Güzel Sözler, Aşk Sözleri, Sevgi Sözleri sitemizde keyifli vakit geçirip aradığınız güzel sözleri bulmanız temennisi ile sizlere iyi gezinmeler diliyorum.

YöneticiAnlamlı SözlerAşk SözleriBayram MesajlarıCuma MesajlarıDini SözlerDoğum Günü MesajlarıFacebook SözleriGüzel Sözlerİnstagram SözleriKandil MesajlarıKomik SözlerÖzel GünlerÖzlü SözlerResimli SözlerRomantik SözlerSevgi SözleriTwitter SözleriÜnlü SözleriWhatsapp SözleriGüzel Sözler - Aşk Sözleri ve Sevgi Sözleri Sitesi

Güzel Sözler - Aşk Sözleri ve Sevgi Sözleri Sitesi Açıldı Sözü bilen kişinin, yüzünü ak ede bir söz Sözü pişirip diyenin işini sağ ede bir söz Söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı Söz ola ağulu aşı, bal ile yağ ede bir söz Kişi bile söz demini, Demeye sözün kemini Bu cihan cehennemini, Sekiz...